tibbi ve aromatik bitkiler ile icecekler

Tıbbı ve Aromatik Haberler

İzmir Çay Festivali 2018 19-20-21 Ekim’de!

<b>İzmir Çay Festivali</b> 2018 19-20-21 Ekim’de!

İzmir Çay Festivali 19-20-21 Ekim'de İzmir Parc Ceremonie'de!

tibbi ve aromatik bitkilerle cilt bakımı

Çay tutkunlarının merakla beklediği festival başlıyor! İzmir Çay Festivali 19-20-21 Ekim’de İzmir Parc Ceremonie’de! Hayatımızın vazgeçilmez tadı olan çayın tüm tatlarını keşfedeceğiniz, eğlenceli performanslar, Pelin Gedik, Gazapizm ve Moğollar gibi ünlü isimlerin konserleri ve etkinliklerle eğlencenin dorukta olacağı bir festival sizi bekliyor…

Siz de bu keyif ve lezzet dolu festivalde yerinizi ayırın! İndirimli bilet için tıklayınız

İzmir Tea Festivali

Sahne Performansları

  • 19 Ekim 2018 20:00 – Pelin Gedik
  • 20 Ekim 2018 18:00 – DJ Ayhan Keser
  • 20 Ekim 2018 20:00 – Gazapizm & Argo Orkestra
  • 21 Ekim 2018 18:00 – DJ Görkem Çiçekdağ
  • 21 Ekim 2018 20:00 – Moğollar 

Gün Boyunca
Canlı Dans Performansları
Akustik Konserler
Sürpriz Çekilişler
Sosyal Medya Fenomenleri ve Gezginler

İzmir Tea Festivali

Edebiyattan, sanata, ticaretten, kültüre günlük hayatımızın vazgeçilmez içeceği olarak asırlardır bizlere eşlik ediyor.

Çay; kış çayı, soğuk çay, beyaz çay, yeşil çay, siyah çay, oolong, earl grey, matcha çayı, rooibos, diyet çayı, yasemin çayı, tomucuklu, bergamotlu ve nicesi…

Evlerde, işyerlerinde, okullarda, kampüste, sosyal yaşam alanlarında; kısa ya da uzun mola ve buluşmalarda sohbetlerin vazgeçilmezi, zarif içecek çayın sayısız çeşidi ve sunum tekniği, yanına eşlik eden lezzetleri festival organizasyonu ile sizleri bekliyor.

Çay ile ilgili doğru bilinen yanlışları keşfetmeye hazır olun. Türk çayının demleme sürecini, kaliteli ve hesaplı harmanlama tekniklerini, ilave aromalarını ve servis ekipmanlarını tanıyın ve tadın.

Artizan Çay markalarının özel harmanlarını, özgün lezzetlerini ücretsiz tadabilir, seveceğiniz ya da ihtiyacınız olan çayları yerinde, üreticisinden alabilirsiniz.

Farklı ulusların kendine göre harmanladığı çayların sunum tekniklerini, hazırlanma sürecini, yanında sunulan lezzetleri Tea Master ve Uzmanlarından öğrenebileceksiniz.

Zinde kalmak, form tutmak, unutkanlığı azaltmak, odaklanmayı arttırmak, kısacası sağlıklı yaşamın püf noktaları için popüler diyetisyenler ve doktorlarımız ile söyleşilere katılabilir, önerdikleri tarifleri gündelik yaşamınızda kullanabilirsiniz.

Kesinlikle Tıkla: Bitkisel çay tarifleri

Yoga Atölyeleri ve Zen Felsefesi anlatımıyla iç dünyanızı keşfedin, rahatlayın ve özel karışım çaylar ile keyifli bir gün geçirin.

Yemyeşil bir alanda, gün boyunca Horondan, Salsaya birbirinden farklı canlı dans performanslarını izleyebilir, eşlik edebilirsiniz.

El sanatlarına ilgi duyuyorsanız; Geleneksel Türk Sanatlarından Ebru, Kaligrafi ya da Kumaş Boyama, Ahşap Baskı ile ilgili ücretsiz atölyelere katılabilirsiniz.

Miniklerimiz ve ebeveynleri, kendilerine özel alanda, profesyonel eğitmen ve animasyon ekipleriyle eğlenceli dolu bir festival geçirebilir. Miniklerimize özel ücretsiz konsept fotoğraf çekimi ile unutulmaz bir hatıraya sahip olabilirsiniz.

Tavla, satranç, dart, retro atariler ile hem ilgi alanınızı arkadaşlarınız ile paylaşabilir, yeni hobiler edinebilir, rakiplerinize meydan okuyarak, eğlence dolu bir güne sahip olabilirsiniz.

Gezginler ve sosyal medya fenomenleri ile festival dahilinde bir araya gelebilir, merak ettiklerini kendilerine sorabilir, deneyimlerini paylaşabilirsiniz.

Festival dahilinde her gün sonu eşsiz konserler ile son bulacak.

türkiye'nin tıbbi ve aromatik bitkiler ansiklopedisi